zespół na Twoje wesele i nie tylko
100% na żywo

Kilka słów o każdym z nas:

Marcin - klawisze

Pierwszy z chłopaków decydujących o końcowym (świetnym) brzmieniu zespołu. Jest jednym z najlepszych klawiszowców w okolicy. Lata spędzone w szkole muzycznej nie poszły u niego na marne. Świetnie radzi sobie zarówno z utworami klasycznymi, jak i mocniejszymi rytmami.


Piotrek - gitara elektryczna

Jest to przede wszystkim solidny gość. Wszystko u niego musi mieć swoje miejsce. Najbardziej lubi utwory wirtuozów gitary - Joe Satrianiego, Johna Petrucciego, Erica Claptona i Marka Knopflera. Na polskim rynku inspiruje go styl gry J. Borysewicza i J. Styczyńskiego. Często używa ciekawych efektów ubarwiających brzmienie gitary.


Patryk - gitara basowa

Jest fanatykiem gry na czterech strunach. Uważa, że bas jest najważniejszym instrumentem, bo nadaje "puls" utworom. Słuchając jego gry trudno się z tym nie zgodzić. Inspiracje czerpie z różnorodnych gatunków muzycznych, zaczynając od reggae, a kończąc na rocku.


Kamil - perkusja

Jeśli uważasz, że wybór zespołu grającego z MIDI jest dobrym pomysłem, to znaczy, że nie słyszałeś tego chłopaka. To on i Patryk powodują, iż nogi same proszą się do tańca. Za bębnami i talerzami czuje się jak ryba w wodzie i czasem ciężko go od nich odciągnąć.


strzałka do góry